Grafik - Junior

05.09.2016

EXCELLENT S.A., EXCELLENT S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Nad Drwiną 10/B3,

Zakres obowiązków

projektowanie grafiki korporacyjnej (ulotki, foldery, broszury, plakaty, banery) projektowanie graficzne materiałów na potrzeby internetu

Wymagania

znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesign kreatywność poparta interesującym portfolio dobra organizacja pracy własnej umiejętność pracy pod presją czasu doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych

Oferujemy

Firma oferuje: ciekawą, kreatywną , dającą duże możliwości rozwoju pracę w stabilnej firmie o uznanej pozycji na rynku, przyjazne środowisko pracy, wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności. Miejsce pracy: Dział Marketingu w Krakowie, ul. Nad Drwiną 10/B3

Dokumenty aplikacyjne

Importer-eksporter- dystrybutor krajowy wyposażenia łazienek oraz szkła budowlanego działający w obszarze kompleksowego wykończenia wnętrz, obecny na rynku polskim i zagranicą ponad 25 lat