Grafik komputerowy

11.08.2016

Barel Poland sp. z o.o., ul. Kalwaryjska 69,

Zakres obowiązków

Jako Grafik będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie banerów reklamowych na potrzeby web, przygotowanie publikacji do druku, logotypów, materiałów identyfikacji wizualnej marki oraz opakowań produktowych wg specyfikacji, będziesz również odpowiadał/a za przygotowanie szablonów mailingowych.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie: • ciekawego i różnorodnego portfolio • praktycznej znajomości pakietu Adobe -> Photoshop CS6, Ilustrator CS6, InDesign • znajomości pojęć DTP i umiejętności przygotowania plików do druku • komunikatywnej znajomości języka angielskiego • umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole • znajomości HTML5 oraz CSS3 • znajomości PHP oraz WordPress`a • samodzielności, dyspozycyjności oraz terminowości

Oferujemy

Oferujemy: • interesującą i pełną wyzwań pracę • możliwość przygotowywania projektów przeznaczonych na rynki polskie i europejskie • współpracę z największymi sieciami handlowymi w Europie oraz naszymi międzynarodowymi partnerami technologicznymi • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Dokumenty aplikacyjne

CV rekrutacja@kiano.pl

Jesteśmy firmą posiadającą w swoim portfolio kilka marek z zakresu elektroniki użytkowej. Nasze produkty znajdują się na półkach największych sieci handlowych w Polsce i w Europie.

Adres e-mail: t.swietoniowski@barelpoland.com