Digital Graphic Designer

11.08.2016

Funktional sp. z o.o., ul. Karmelicka 52/8a 31-128 Kraków www.funktional.pl,

Zakres obowiązków

- projektowanie interfejsów - projektowanie serwisów www - projektowanie LP - projektowanie aplikacji mobilnych - projektowanie materiałów digital

Wymagania

- doświadczenie w projektowaniu - bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC - znajomość aktualnych trendów w projektowaniu - samodzielność i dobra organizacja pracy - dbałość o detal - umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

- pełny etat z elastycznym czasem pracy - pracę przy bardzo ambitnych projektach dla międzynarodowych klientów - świetny młody zespół - wynagrodzenie odzwierciedlające umiejętności - możliwość rozwoju i pracy z doświadczonymi projektantami - nowe biuro (właśnie je kończymy) w centrum Krakowa - rewelacyjną kawę :) i sporo innych rzeczy...

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio na praca@funktional.pl w tytule DGD/08/2016/ASP

Funktional to krakowska agencja reklamowa działająca na styku BTL i Digital. Łącząc kompetencje studia projektowego i agencji reklamowej, staramy się tworzyć wyjątkowe projekty. Skupiamy się na tworzeniu marek i ich dalszym rozwoju. Szukamy osoby która wesprze zespół projektowy skupiony na projektowaniu interfejsów.

Numer telefonu: 509177179
Adres e-mail: h.pokrowiecki@funktional.pl