Doradca Klienta

04.08.2016

Home Republic Poland Sp. z o.o., ul. Miodowa 33, 31-052 Krakow ,

Zakres obowiązków

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: • Doradzanie klientom w stylizacji wnętrz • Doradzanie klientom w wyborze mebli i akcesoriów • Realizacja zamówień zakupowych • Realizacja transakcji sprzedaży • Wsparcie przy aranżacji ekspozycji sklepu • Współpraca z międzynarodowymi dostawcami i udział w branżowych targach • Projektowanie nowych modeli mebli

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • Kreatywności i poczucia estetyki • Znajomości bieżących trendów dekoracji wnętrz • Wykształcenia kierunkowego • Zainteresowania projektowaniem mebli • Płynnej znajomości języka angielskiego • Doświadczenia w obsłudze systemów sprzedaży • Dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy

Oferujemy • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole • Atrakcyjne wynagrodzenie • Stały kontakt z klientami • Dynamiczne możliwości rozwoju zawodowego • Możliwość współpracy z zagranicznymi dostawcami • Świetną atmosferę pracy • Elastyczny czas pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV i list motywacyjny prosimy wysłać na adres info@homerepublic.pl

Firma Home Republic jest ekskluzywnym salonem mebli i wyposażenia wnętrz. Naszym celem jest zapewnienie szerokiego asortymentu stylowych produktów i wysokiego poziomu obsługi klienta. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doradców klienta i projektantów wnętrz.

Adres e-mail: info@homerepublic.pl