Projektant odzieży w marce HOUSE

18.07.2016

LPP S.A., Bagrowa 7, Kraków,

Zakres obowiązków

• Współtworzenie i projektowanie ubrań zgodnych z linią marki, • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji, • Monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji, • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe, • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. • Bardzo dobra znajomość trendów, • Dobra znajomość języka angielskiego, • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programu Corel Draw, • Kreatywność i poczucie estetyki, • Podstawowa znajomość zasad kroju i szycia, • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym, • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole. • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego, • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów), • Możliwość nauki języka angielskiego (platforma e-learningowa).

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY. W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder. Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

Numer telefonu: 571 448 437
Adres e-mail: natalia.kempny@lppsa.com