Grafik/Fotograf

11.07.2016

Carlex Design Europe, Świerkowicka 41 43-502 Czechowice-Dziedzice,

Zakres obowiązków

/ wykonywanie sesji zdjęciowych realizacji firmy oraz produktów / tworzenie materiałów reklamowych na potrzeby marketingu / współtworzenie strategii komunikacji wizualnej / tworzenie koncepcji wizualnych dla nowych produktów/opakowań

Wymagania

/ wykształcenie: preferowane kierunki z obszaru: fotografia, grafika, wzornictwo / bardzo dobra znajomość programów pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator / interesujące portfolio / kreatywność, samodzielność / staranność i dbałość o detale / znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

/ stałą pracę w profesjonalnym studiu projektowym / udział w kreatywnych, intersujących projektach dla czołowych marek branży automotive / możliwość rozwoju w różnych dziedzinach projektowych / profesjonalne narzędzia pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio (lub link do portfolio) Kontakt: rekrutacja@carlexdesign.com

Zajmujemy się projektowaniem nieszablonowych wnętrz i detali, a następnie wprowadzaniem ich w rzeczywistość, tak aby tworzyć spójny i dojrzały design połączony z najwyższą precyzją wykonania. Nasze realizacje są publikowane w mediach motoryzacyjnych na całym świecie.

Numer telefonu: 537459071
Adres e-mail: rekrutacja@carlexdesign.com