Wykładowcy przedmiotów artystycznych

07.07.2016

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania, ul. Paganiniego 17, 20-850 Lublin,

Zakres obowiązków

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania – Policealna Studium Plastyczne im. St. Wyspiańskiego, w związku z planami rozwoju poszukuje do współpracy nauczycieli / wykładowców z następujących przedmiotów artystycznych: Fotografia Fotografia i film Animacja Grafika projektowa Multimedia Aranżacja wnętrz Biżuteria artystyczna Projektowanie ubioru Konstrukcja ubioru Stylizacja kostiumu Kreacja wizerunku Wizaż Charakteryzacja Scenografia Rzeźba Projektowanie form przestrzennych Prawo autorskie Przedsiębiorczość dla artysty Historia sztuki

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawnienia pedagogiczne, kreatywność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy

pracę w gronie kreatywnych artystów/pedagogów. Możliwość rozwoju zawodowego i satysfakcjonującą pracę w charakterze wykładowcy, dni i godziny pracy do ustalenia, szkoła pracuje w systemie dziennym i zaocznym. Miejsce pracy: Lublin

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: CV, listu motywacyjnego, kopii dokumentów potwierdzających kwalifikacje, ewentualnie portfolio na adres: poczta@artwyspa.com.pl

policealna szkoła artystyczna

Numer telefonu: 609095575
Adres e-mail: poczta@artwyspa.com.pl