GRAFIK

16.06.2016

GRAFIK

Komfort S.A. / nowa marka Homla, Kraków, ul. Conrada 51,

Zakres obowiązków

- aktywny udział w tworzeniu kreatywnych projektów dla nowej marki - projektowanie materiałów graficznych na potrzeby strony internetowej, newsletterów i portali społecznościowych - projektowanie materiałów POS na potrzeby sklepów stacjonarnych - współpracę z drukarniami - dbałość o spójną komunikację we wszystkich obszarach - aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom marki.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża beauty lub fashion) - pasja do tworzenia nowoczesnych grafik dla kobiecej marki z asortymentem Home Decor - doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych - znajomość składu DTP i przygotowania do druku - bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły - biegłej znajomości pakietu Adobe - dobrej znajomości języka angielskiego - wykształcenia kierunkowego - mile widziana znajomość Flash.

Oferujemy

- udział w tworzeniu nowej marki - ciekawą i kreatywną pracę w gronie profesjonalistów - możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego - narzędzia niezbędne do pracy - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji i doświadczenia.

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio. rekrutacja@n2h.com.pl

Jesteśmy liderem w swojej branży - nasza sieć sprzedaży obejmuje ponad 100 sklepów, z największą na polskim rynku ofertą paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji, Znamy trendy, szybko reagujemy na rynek i planujemy dalszy intensywny rozwój. Aktualnie rozwijamy nową markę detaliczną z asortymentem home decor.

Adres e-mail: rekrutacja@n2h.com.pl