Projektant / Młodszy Projektant

16.06.2016

BABY DESIGN GROUP, ul. Warszawska 8, 42-262 Poczesna,

Zakres obowiązków

Projektowanie produktów atrakcyjnych pod względem estetycznym i sprzedażowym, • Projektowanie wzorów: dobór kolorystyki i materiałów, kroju szycia, dodatków, • Uwzględnienie w projekcie aspektów marketingowych i produkcyjnych, • Opiniowanie możliwości technicznych dostawcy w zakresie realizacji nowych projektów, • Tworzenie wizualizacji i specyfikacji wykonawczej dla producentów, • Koordynacja realizacji projektu, • Akceptacja wzorów i próbek przed produkcyjnych, • Śledzenie trendów na rynku w zakresie wzornictwa i kolorystyki – udział w targach • Rozwój bazy wzorów wózków dziecięcych, • Prowadzenie bieżącej bazy produktów,

Wymagania

Wykształcenie wyższe preferowane kierunki studiów: grafika, wzornictwo przemysłowe, • Min. 3 lata na samodzielnych stanowisku w obszarze projektowania (w przypadku projektanta), bez doświadczenia (w przypadku młodszego projektanta), • Znajomość obsługi komputera: Pakiet Adobe (Indesign, Ilustrator, Photoshop), Pakiet MO, • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, • Kreatywność i zainteresowanie trendami w modzie, • Umiejętność projektowania praktycznego

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. • Stabilne warunki zatrudnienia, • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

Dokumenty aplikacyjne

CV wraz ze zdjęciem, list motywacyjny oraz portfolio, na adres rekrutacja@babydesign.eu

BABY DESIGN GROUP to firma handlowa o zasięgu europejskim, będąca właścicielem marek BABY DESIGN i ESPIRO, działająca od wielu lat w branży produktów dla dzieci, specjalizująca się w dystrybucji artykułów dziecięcych.

Adres e-mail: rekrutacja@babydesign.eu