Projektant/Grafik

15.06.2016

Euro-Trade, ul. Łokietka 155, Kraków,

Zakres obowiązków

- poszukujemy pracownika na stanowisko grafik projektant w dziale produkcyjnym w kategorii produktów dziecięcych - kreacja szaty graficznej produktów i opakowań na produkty dziecięce - projektowanie materiałów marketingowych w tym: tablic reklamowych, bilbordów, katalogów, cenników, broszur, ulotek itp. - projektowanie grafiki webowej i podstawowa znajomość technologii webowych - wykonywanie zdjęć na potrzeby projektowe w profesjonalnym studio fotograficznym

Wymagania

- doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów graficznych - bardzo dobrej znajomości pakietu ADOBE (Illustrator, InDesign, PhotoShop) - wiedzy z zakresu przygotowania do druku oraz projektowania materiałów reklamowych - umiejętności projektowania opakowań oraz materiałów POS - umiejętności cyfrowej obróbki zdjęć - kreatywności i entuzjazmu w pracy zawodowej - kultury osobistej i dobrej organizacja pracy - umiejętność pracy zespołowej - umiejętność pracy pod presją czasu - znajomość branży artykułów dziecięcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaagażowania - współpracę z młodym i dynamicznym zespołem - dobrą atmosferę pracy - pracę na pełny etat w siedzibie firmy w Krakowie

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio na adres: robert.urban@euro-trade.pl

Jesteśmy firmą obecną od ponad 25 lat na rynku artykułów dziecięcych, zajmując wiodącą pozycję w Polsce. Współpracujemy z producentami znanych światowych brandów, jako wyłączny dystrybutor produktów w kraju i na rynkach państw ościennych. Są wśród nich takie marki jak GRACO, JANE, BABY JOGGER, ORBIT BABY, ZUMA KIDS i in. Jesteśmy również obecni na rynku hurtu i dystrybucji artykułów piśmiennych, papierniczych, szkolnych i zabawkowych oraz producentem, importerem i dystrybutorem marki STARPAK. Zatrudniamy ponad 200 pracowników. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów/-tek na stanowisko:

Numer telefonu: 605 858 343
Adres e-mail: robert.urban@euro-trade.pl