fotoreporter

15.06.2016

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas, Asesora 72, Gdańsk 80-119,

Zakres obowiązków

- dokumentacja fotograficzna zajęć tematycznych - tworzenie fotorelacji z każdego dnia wyjazdu - edycja i selekcja zdjęć do galerii - publikowanie zdjęć na stronie internetowej

Wymagania

- biegła obsługa cyfrowej lustrzanki - bardzo dobra znajomość programów graficznych typu Photoshop, LightRoom, - doświadczenie na stanowisku fotoreportera/fotografa - dobra organizacja pracy - radość fotografowania :)

Oferujemy

- umowa o dzieło, - wynagrodzenie, - zakwaterowanie, - wyżywienie, - ubezpieczenie NNW, - szczegółowe instrukcje dotyczące tworzenia fotorelacji, - dojazd na obóz lub zwrot kosztów dojazdu, - praca w ciekawym zespole kadry

Dokumenty aplikacyjne

CV i portofolio fotograficzne

doświadczony organizator obozów, wycieczek szkolnych, warsztatów artystycznych oraz eventów turystycznych, laureat wielu nagród branżowych, lider wśród organizatorów turystyki młodzieżowej

Numer telefonu: 696403238
Adres e-mail: praca@kompas.pl