Grafik (pełny etat)

13.06.2016

Eurohost, Grunwaldzka 17, 31-524 Kraków,

Zakres obowiązków

Praca na tym stanowisku obejmuje głównie projektowanie opakowań dla słodyczy reklamowych dla naszych sklepów - np. www.sweet-corner.eu oraz www.pyszne-krowki.pl Oferta nie dotyczy pracy zdalnej.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe - Photoshop, Illustrator. Interesujące portfolio Wiedza z zakresu przygotowywania projektów do druku Znajomość i śledzenie bieżących trendów w zakresie projektowania graficznego Komunikatywność

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie Dobrą atmosferę Dogodną lokalizację - okolice Ronda Mogilskiego

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio prac

Eurohost to krakowska agencja interaktywna; na rynku od 2005 roku. Jest nas już ponad 20 osób, ale okazuje się, że to wciąż za mało. Nasze kompetencje obejmują: tworzenie serwisów, aplikacji internetowych oraz dedykowanych systemów informatycznych, kompleksową obsługę informatyczną dla firm, e-marketing oraz projektowanie graficzne.

Adres e-mail: praca@eurohost.com.pl