Fotograf - grafik - retuszer

07.06.2016

Firma BADURA S.A., ,

Zakres obowiązków

Wykonywanie zdjęć produktów w studiu fotograficznym na potrzeby: strony internetowej katalogów materiałów reklamowych social media Wykonywanie fotografii packshot`owych Retusz i obróbka wykonywanych zdjęć Ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem Dbałość o szczegóły i wysoką jakość zdjęć produktu Wykonywanie zdjęć produktów typu 360 stopni Sporządzanie projektów materiałów promocyjnych firmy Projektowanie i przygotowywanie do druku materiałów (ulotki, foldery, plakaty, itp.)

Wymagania

Dobra znajomość zasad oświetlenia oraz doświadczenie w pracy ze studyjnym sprzętem oświetleniowym. Umiejętność retuszowania. Praktyczna znajomość narzędzi graficznych (Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign). Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole. Wykształcenie kierunkowe lub ekwiwalentne doświadczenie zawodowe. Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dokumenty aplikacyjne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem http://www.praca.pl/fotograf-grafik-retuszer_1110264.html : "APLIKUJ TERAZ".

Miejsce pracy: małopolskie / Wadowice Nr Ref.: FOT/05/2016