Młodszy Likwidator Szkód

27.04.2016

MENTAX.PL Spółka jawna Bartosik, Polak, Tlołka, Szczecińska 25a/5 75-122 Koszalin,

Zakres obowiązków

Powierzane zadania: - identyfikacja uszkodzonego pojazdu - weryfikacja i potwierdzenie prawidłowości danych uczestników szkody - wykonanie dokumentacji fotograficznej

Wymagania

Wymagamy: - podstawowej znajomości budowy pojazdu - terminowej i poprawnej realizacji otrzymanych zleceń - łatwości w przyswajaniu wiedzy - chęci podnoszenia swoich kwalifikacji - komunikatywności

Oferujemy

Zalety pracy: - współpraca na podstawie umowy cywilnoprawnej - mobilny sposób działania - czas pracy i teren działania dostosowany do Twojego potencjału i aktualnych potrzeb - realizacja ilość zleceń zależna od Twoich mobilnych możliwości - wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych zleceń ( min. 40 pln netto za zlecenie ) - płynne i przejrzyste rozliczenia finansowe Dużym atutem naszej oferty jest autorska aplikacja webowa, która intuicyjnie krok po kroku przeprowadza użytkownika przez cały proces szkodowy, ogranicza to czas realizacji do niezbędnego minimum! Zakończenie zlecenia i transfer danych następuje automatycznie już na miejscu oględzin.

Dokumenty aplikacyjne

CV

Powstaliśmy w roku 2005, kiedy to trzech pasjonatów internetu połączyło swoje siły
 i doświadczenie, tworząc firmę Mentax.pl. Skąd pomysł na nazwę? Zainspirował nas bohater opowieści Franka Herberta, tzw. mentat, będący wcieleniem logiki i rozumu, czy też ludzkim komputerem. Zawodowa realizacja pasji trzech zapalonych programistów, sprawiła, iż obecnie jesteśmy uznaną na rynku firmą, która dynamicznie się rozwija i z sukcesem wspiera firmy w realizacji celów. Z czasem Mentax.pl poszerzył swoja ofertę o kompleksową likwidacją szkód, rozpoczynając współpracę z wieloma wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeń. Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa możliwy jest dzięki aktywnemu tworzeniu i wykorzystywaniu aplikacji internetowych w procesach zarządzania firmą, a w szczególności planowania zadań i czasu pracy współpracujących z nami specjalistów. To sprawia, że jakość świadczonych przez nas usług jest naprawdę wysoka. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z likwidacją szkód. Zawsze dopasowujemy nasze działania do indywidualnych wymagań zleceniodawcy i przeprowadzamy je zgodnie ze standardami obowiązującymi w danym towarzystwie ubezpieczeniowym. Sprawdź nas!

Numer telefonu: 531918933
Adres e-mail: student.praca@mentax.pl