UX Designer

27.04.2016

UX Designer

Benhauer Sp. z o.o., Grzegórzecka 21, 31-532 Kraków,

Zakres obowiązków

Dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań Projektowanie interfejsów Przygotowywanie projektów nowych funkcjonalności Stała współpraca z programistami w celu utrzymania wspólnego interfejsu użytkownika, Optymalizowanie istniejącej strony i aplikacji pod kątem usabilty

Wymagania

Ukończenie kierunku "Wzornictwo przemysłowe" lub zbliżonego kierunku mile widziane Doświadczenie w projektowaniu interfejsów Znajomość trendów i standardów w projektowaniu UX / UI Umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi Dbałość o szczegóły w trakcie projektowania Kreatywność, otwartość Ciekawe portfolio

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności Dołączenie do młodego i ambitnego zespołu Realna szansa awasu wewnątrz struktur firmy oraz możliwość rozwoju w najdynamiczniej rozwiającym się start-up`ie Siedziba firmy w centrum Krakowa

SALESmanago to pierwsza polska platforma Marketing Automation wykorzystywana dzisiaj przez 5000 firm w 40 krajach, które zarządzają bazami ponad 300 milionów klientów. Datanyze lokuje SALESmanago wśród najlepszych systemów Marketing Automation na świecie, zaś Venturebeat Insights uznaje firmę na za lidera automatyzacji marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora B2C. Spółka zatrudnia ponad 130 w biurach w Krakowie (siedziba główna), Nowym Jorku, Londynie, Bukareszice, Madrycie i in. Obecnie, dzięki 25 mln zł dofinansowania inwestora 3TS (gdzie inwestuje m. in. CISCO), SALESmanago planuje dynamiczną ekspansję w Europie.

Adres e-mail: rekrutacja@salesmanago.pl