Grafik

21.04.2016

Grafik

Black Cliff Media, Krakow,

Zakres obowiązków

Twoje zadania: projektowanie identyfikacji wizualnych, opracowywanie różnorodnych materiałów graficznych, przygotowanie materiałów do druku, czuwanie nad spójnością wizualną materiałów poszczególnych klientów, tworzenie graficznego kontentu dla mediów społecznościowych, ewentualne projekty stron www, ewentualne tworzenie ilustracji oraz praca nad storyboard i projekty postaci do wideo.

Wymagania

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe lub odpowiednie kwalifikacje w projektowaniu graficznym minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu graficznym ciekawe portfolio dobra znajomość języka angielskiego dobra znajomość Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign znajomość zasad DTP i umiejętność przygotowania plików do druku zmysł kompozycyjny i wrażliwość na zmieniające się trendy kreatywność i umiejętność myślenia koncepcyjnego Mile widziane, ale nie wymagane: znajomość zasad UX/ UI zdolności ilustratorskie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy: międzynarodowe środowisko pracy pracę nad projektami zarówno komercyjnymi jak i kreatywnymi wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę (2,500- 3,000 PLN) pracę w pełnym wymiarze czasowym, w naszym biurze w Krakowie możliwość dalszego rozwoju w kierunku web design lub ilustracji lub pozostanie na stanowisku grafika

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio kontakt: careers@blackcliffmedia.com

Jesteśmy kreatywną agencją specjalizującą się w grafice, tworzeniem stron internetowych oraz produkcji wideo. Naszymi klientami są głownie międzynarodowe firmy z siedzibami w Austrii, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Adres e-mail: careers@blackcliffmedia.com