webdesigner

04.08.2011

webdesigner

Alexandrite Group, Graniczna 6d/90, 22-300 Kransystaw,

Zakres obowiązków

strony www, grafika flash

Wymagania

- umiejętności projektowania i realizacji projektów internetowych (stron i portali) - znajomości programów graficznych GIMP, Adobe Photoshop CS3/ CS4 ,Adobe Illustrator CS3/CS4, Corel DRAW, Macromedia Flash - dobrej znajomości typografii i umiejętności projektowania logo, - Kreatywnego podejścia do zagadnień internetowych - Umiejętności projektowania animacji Flash - Umiejętności przygotowywania materiałów graficznych do druku - znajomości PHP, ASP.NET, Java, MySQL, AJAX; - Konieczne będzie przedstawienie portfolio zrealizowanych projektów

Oferujemy

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz Portfolio

Firma Alexandrite Group, specjalizuje się w synergii działań i rozwiązań, zwielokrotniając tym samym końcowy efekt w porównaniu z efektami pojedynczych działań. Od początku istnienia firma skupia się na doradztwie marketingowym, public relations, innowacji biznesowych. W swojej krótkiej historii firma przeprowadziła szereg konsultacji doradczych, kampanii public relations, warsztaty językowe, usługi mobilne i interaktywne. www.alexandrite.pl

Numer telefonu: 12 350 48 11
Adres e-mail: praca@alexandrite.pl