Projektant obuwia

30.03.2016

McArthur Sp. z o.o., Brzezie ul. Szlachecka 92, 32 - 080 Zabierzów ,

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku PROJEKTANTA OBUWIA będzie odpowiedzialna za: monitorowanie rynku i analizę trendów pod kątem zastosowania ich w kolekcjach; przygotowywanie projektów obuwia damskiego i męskiego zgodnych ze stylistyką i zapotrzebowaniem marki; przygotowywanie dokumentacji opisowej projektów obuwia w języku polskim i angielskim; bezpośrednia i mailowa komunikacja/współpraca z dostawcami i producentami (w języku polskim i angielskim); kontrola zaprojektowanych wzorów pod kątem jakościowym i wizualnym; udział w targach branżowych (wyszukiwanie nowych dostawców, zamawianie wzorów obuwia); nadzorowanie poszczególnych etapów tworzenia kolekcji.

Wymagania

doświadczenie w projektowaniu obuwia; wykształcenie kierunkowe (wzornictwo przemysłowe, projektowanie obuwia, inne kierunki artystyczne); kreatywność; znajomość programu Corel Draw lub Adobe Illustrator oraz Adobe Photoshop; umiejętność obserwacji rynku i analizy trendów; gotowość do wyjazdów służbowych (Chiny, Włochy, Niemcy, inne); umiejętność pracy w zespole; bardzo dobra organizacja własnej pracy; dbałość o szczegóły; znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) – mile widziana znajomość słownictwa branży obuwniczej.

Oferujemy

Pracę pełną wyzwań Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Samodzielność działania Możliwość rozwoju zawodowego Motywujący system wynagrodzenia

Dokumenty aplikacyjne

cv list motywacyjny

McArthur to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek obuwia w kraju. Firma działa na rynku od kilkunastu lat, zdobywając uznanie konsumentów w całej Polsce. Staramy się wprowadzać innowacyjne wzornictwo, dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły każdej kolekcji. Dokładamy wszelkich starań, by w naszych salonach firmowych sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Numer telefonu: 607 922 522
Adres e-mail: m.mitoraj@mcarthur.info.pl