Instruktor ds. promocji i organizacji imprez

21.03.2016

Klub Kultury Mydlniki, filia Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki", ul. Balicka 289, Kraków,

Zakres obowiązków

 planowanie i realizacja imprez klubowych oraz innych form uczestnictwa w kulturze;  koordynacja działań organizacyjnych Klubu Kultury „Mydlniki”;  archiwizacja i dokumentacja fotograficzna działań Klubu Kultury „Mydlniki”;  sprawozdawczość Klubu Kultury „Mydlniki”;  zastępowanie kierownika Klubu Kultury podczas jego nieobecności;  organizowanie działań promocyjno-marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem oferty Klubu Kultury „Mydlniki”;  przygotowywanie i zamieszczanie materiałów w mediach społecznościowych;  redagowanie informacji prasowych, komunikatów itp.;  zarządzanie stroną internetową;  organizacja i koordynacja działań animacyjnych, wydarzeń cyklicznych i jednorazowych odbywających się w Klubie Kultury „Mydlniki”.

Wymagania

 wykształcenie wyższe magisterskie, mile widziane kierunkowe (animacja społeczna, zarządzanie kulturą, PR, marketing, pedagogika, studia muzyczne);  praktyczna znajomość narzędzi promocji;  umiejętność redagowania tekstów informacyjnych i promocyjnych;  umiejętność zarządzania stroną internetową (wordpress) i portalami społecznościowymi;  doskonała organizacja pracy, samodzielność, umiejętność energicznych działań;  kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;  wysoka kultura osobista  mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach kultury.

Oferujemy

 stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zależne od stażu pracy);  zatrudnienie na umowę o pracę (pół etatu);  pracę w prestiżowej instytucji kultury;  możliwość samokształcenia i awansu;  ciekawą, satysfakcjonującą pracę w przyjaznej atmosferze;  współpracę z ciekawym, kreatywnym zespołem.

Dokumenty aplikacyjne

Wymagane dokumenty  życiorys (CV);  portfolio (wykaz wcześniej powadzonych działań animacyjnych/organizacyjnych, ich krótki opis oraz posiadane referencje);  kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i staż pracy. Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)” Dokumenty aplikacyjne należy złożyć osobiście lub przesłać na adres: Klub Kultury „Mydlniki”, 30-199 Kraków, ul. Balicka 289 (decyduje data wpływu) albo przesłać drogą elektroniczną na adres: zapisy.mydlniki@dworek.eu do 15 kwietnia 2016 roku do godz. 16.00. Na rozmowy kwalifikacyjne zostaną zaproszeni wybrani kandydaci.

Klub Kultury Mydlniki jest miejscem żywym, stymulującym lokalną aktywność. Stanowi centrum przerzucania pomostów między odległymi sobie grupami: młodymi i starymi, urzędnikami i obywatelami, uprzywilejowanymi i dyskryminowanymi. Ludzie, którzy przychodzą do klubu kultury nie tylko konsumują kulturę, ale też ją aktywnie współtworzą. Nie są tylko widzami czy biernymi odbiorcami. Sami stają się twórcami, animatorami tego, co się w klubie kultury dzieje. Stwórzmy wspólnie miejsce przyjazne rodzinie. Masz pomysł na własny projekt, warsztaty, chcesz rozwinąć pasje swojego dziecka. Skontaktuj się z Nami. Uwolni swoją przestrzeń, przyjdź do nas Klub Mydlniki to miejsce, gdzie będzie można pokolorować największą kolorowankę, wypić kawę, kupić obraz, umówić się na spotkanie założycielskie stowarzyszenia. Miejsce gdzie można przyjść z każdym pomysłem, który służyć będzie ludziom mieszkającym w okolicy.

Numer telefonu: 533 356 008
Adres e-mail: mydlniki@dworek.eu