projektant komunikacji wizualnej

14.03.2016

MACAASH, ul. Krakusa 8/9 ,

Zakres obowiązków

Projektowanie komunikacji wizualnej, przygotowanie do druku.

Wymagania

Oczekujemy od kandydata przede wszystkim dobrej znajomości programów pakietu Adobe - Ilustrator, InDesigne, Photoshop.

Oferujemy

Oferujemy, możliwość rozwoju i indywidualną ścieżkę kariery. Pracę dla polskich i zagranicznych brandów. Sympatyczną atmosferę, przyjazną współpracę oraz elastyczność.

Dokumenty aplikacyjne

CV + ewentualnie portfolio

Zajmujemy się głównie brandingiem i designem, projektując marki od podstaw, począwszy od namingu, po logotyp, identyfikacje wraz brand bookiem ale przede wszystkim projektujemy grafikę opakowań. Doświadczenie nasze opiera się na pracy z takimi markami jak: Kamis, Wawel, Bakoma, Hasco- Lek, Orlen i wielu innych.

Numer telefonu: 503 555 435
Adres e-mail: biuro@macaash.pl