fotoreporter

08.03.2016

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. Z o.o., ul.Asesora 72, Gdańsk 80-119,

Zakres obowiązków

- tworzenie codziennej dokumentacji fotograficznej z obozowych wydarzeń - selekcja i obróbka wybranych zdjęć - publikowanie utworzonej galerii na stronie internetowej

Wymagania

- bardzo dobra znajomość programów do komputerowej edycji zdjęć (Photoshop,LightRoom) - umiejętność tworzenia ciekawego fotoreportażu - zaangażowanie - pasja - umiejętność pracy w zespole - refleks - odpowiedzialność - wysoka kultura osobista

Oferujemy

- umowa o dzieło, - wynagrodzenie, - zakwaterowanie, - wyżywienie, - ubezpieczenie NNW, - szkolenia przedsezonowe, - dojazd na obóz lub zwrot kosztów dojazdu, - praca w ciekawym i twórczym zespole kadry

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio fotograficzne (w formie galerii na stronie internetowej/albumu na FB/Picasa) prosimy przesłać na adres praca@kompas.pl

doświadczony organizator obozów, wycieczek szkolnych, warsztatów artystycznych oraz eventów turystycznych, laureat wielu nagród branżowych, lider wśród organizatorów turystyki młodzieżowej - ogłasza rekrutację fotoreporterów letnich obozów BTA Kompas

Numer telefonu: (58)3031878
Adres e-mail: praca@kompas.pl