kadra twórczych obozów Interkamp (malarskich,plastycznych,designerów,fotograficznych)

08.03.2016

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. Z o.o., ul.Asesora 72 Gdańsk 80-119,

Zakres obowiązków

- realizacja programu obozu, - opieka nad uczestnikami, - animacja

Wymagania

- wiedza i umiejętności niezbędne do prowadzenia danego obozu tematycznego, - kreatywność, pasja, otwartość, - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą, - ukończony kurs wychowawcy, - odpowiedzialność, zaangażowanie, - wysoka kultura osobista

Oferujemy

- umowa zlecenie, - wynagrodzenie, - zakwaterowanie, - wyżywienie, - ubezpieczenie NNW, - szkolenia przedsezonowe, - dojazd na obóz lub zwrot kosztów dojazdu, - praca w ciekawym zespole kadry, - specjalistyczne szkolenia przed sezonem

Dokumenty aplikacyjne

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres praca@kompas.pl

doświadczony organizator obozów, wycieczek szkolnych, warsztatów artystycznych oraz eventów turystycznych, laureat wielu nagród branżowych, lider wśród organizatorów turystyki młodzieżowej - ogłasza rekrutację kadry twórczych obozów Interkamp na sezon Lato `2016

Numer telefonu: (58)3031878
Adres e-mail: praca@kompas.pl