Grafik nadruków odzieżowych

03.03.2016

LPP S.A., ul. Łąkowa 39/44 80-769 Gdańsk Adres korespondencyjny: ul. Bagrowa 7 30-733 Kraków ,

Zakres obowiązków

- Projektowanie grafik na odzież damską, w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, sublimacja, kolaż etc). - Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji graficznych w oparciu o trendy i założenia klienta marki House. - Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

Wymagania

- Kreatywność i talent plastyczny, warsztat rysunkowy na wysokim poziomie. - Doświadczenie w projektowaniu grafik użytkowych i odzieżowych. - Mile widziane wykształcenie graficzne/artystyczne. - Biegła znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator). - Zainteresowanie runkiem odzieżowym i grafiką w modzie. - Dobra znajomość języka angielskiego. - Umiejętność pracy w grupie. - Terminowość i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym, - Ciekawą pracę w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów), - Możliwość obcowania z modą.

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacje prosimy przesyłać poprzed formularz dostępny pod adresem: http://bit.ly/1QnaCCU

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:RESERVED, Cropp, House, Tallinder, MOHITO i SiNSAY. Dzięki sieci ponad 1500 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla 18 tys. osób

Adres e-mail: rafal.talar@lppsa.com