Junior Graphic Designer

22.02.2016

Forum Media Polska, Polska 13 Poznań,

Zakres obowiązków

Zajmiesz się projektowaniem materiałów reklamowych drukowanych i digital.

Wymagania

Szukamy osoby: - swobodnie korzystającej z programów Photoshop i Illustrator (znajomość programu Corel Draw będzie dodatkowym atutem) - sumiennej i szybko uczącej się, - niebojącej się wyzwań i pracy pod presją czasu - z żyłką do marketingu - mile widziana znajomość zasad ortografii i interpunkcji oraz lekkie pióro

Oferujemy

- umowa o pracę - pracę w międzynarodowym holdingu wydawniczym, - możliwość zdobycia doświadczenia,

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Forum Media Polska to część międzynarodowego holdingu Forum Media – jednego z europejskich liderów wydawnictw branżowych i specjalistycznych. Dołączając do naszej firmy, będziesz współtworzył/a ponad 100 magazynów, publikacji i portali internetowych.

Numer telefonu: 667795362
Adres e-mail: dawid.klimczak@forum-media.pl