Grafik/ Designer

17.02.2016

Visual Branding sp. z o.o. , ul. Stanisława Smolki 8/2 30-513 Kraków,

Zakres obowiązków

Opis stanowiska: -projektowanie stron www, -obsługa graficzna klientów firmy, m.in. projektowanie grafik (UI wraz z elementami UX) i layoutów do systemów oraz stron internetowych, -dbałość o kompozycje, użyteczność i wysoki poziom estetyczny serwisów, -projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej (np. ulotki, katalogi, foldery).

Wymagania

Wymagania: -bardzo dobra znajomość i umiejętność kreatywnego wykorzystywania programu Photoshop, -umiejętność współpracy z programistami - wiedza na temat tzw. "cięcia" grafik oraz znajomość funkcjonowania stron internetowych, -znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym: kompozycja, dobór kolorów, typografia, znajomość najnowszych trendów w projektowaniu interfejsów na potrzeby serwisów www oraz nowoczesnych narzędzi reklamy internetowej, -twórcze myślenie podczas tworzenia projektów oraz umiejętność łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością projektów internetowych, -doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku lub (i) do sieci, -umiejętność pracy zespołowej, dokładność i dobra organizacja pracy, w tym pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy: -zatrudnienie na umowę o dzieło lub umowę zlecenie, -pracę w młodym, zgranym zespole i miłej atmosferze, -miejsce w biurze w centrum Krakowa lub praca zdalna.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio

W branży tworzenia stron www działamy od kilku lat. W ciągu 2 lat obecności na rynku zrealizowaliśmy ponad 100 projektów, co pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych w najnowszych dostępnych technologiach. Nasz zespół tworzą kreatywne osoby z pasją do tworzenia nietuzinkowych realizacji. Efekt naszej pracy to punkt gdzie piękno spotyka się z funkcjonalnością.

Adres e-mail: rekrutacja@visualform.pl