Asystent ds. Wsparcia Technicznego z językiem portugalskim

10.02.2016

Leasing Team Sp. z o.o., Marynarska Business Park ul. Taśmowa 7 Budynek C 02-677 Warszawa ,

Zakres obowiązków

Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych / e-maile od klientów w zakresie zagadnień technicznych związanych z: hardware, software i sieci; Kompleksowa obsługa klientów; Prowadzenie ewidencji wszystkich zapytań klientów w systemie raportowania; Analizowanie i odpowiadanie na najczęściej zgłaszane zapytania; Współpraca z działem IT.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka portugalskiego (poziom C1); Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2); Doskonałe umiejętności komunikacyjne; Znajomość pakietu MS Office; Mile widziane doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego; Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy

Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji; Atrakcyjne warunki zatrudnienia; Rozbudowaną ścieżkę kariery oraz szeroki zakres szkoleń; Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenia na życie).

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl

Numer telefonu: + 48 506 22 96 50
Adres e-mail: a.dlugosz@leasingteam.pl