Specjalista d.s. Pozyskiwania Funduszy

08.02.2016

Fundacja Greenpeace Polska, ul. Altowa 4, 02-386 Warszawa,

Zakres obowiązków

Jeśli umiesz rozmawiać z ludźmi i przekonać ich do swoich racji, a los Ziemi nie jest Ci obojętny, to jest praca dla Ciebie. Fundacja Greenpeace poszukuje otwartych i komunikatywnych osób na stanowisko Fundraisera. Zależy nam na budowaniu ambitnych i zmotywowanych zespołów - im więcej Was, tym więcej Darczyńców i funduszy na ratowanie świata. Do Twoich obowiązków będzie należeć przekonanie do wsparcia jak największej ilości Darczyńców.

Wymagania

poszukujemy osób, które posiadają zdolności sprzedażowe i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z Darczyńcami, silna motywacja i nastawienie na cel, komunikatywność w pracy z pozostałymi członkami zespołu, umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy

pracę na umowę zlecenie, elastyczny wymiar pracy atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z nabywanym doświadczeniem (do 40pln netto/h) pozapłacowe bonusy motywacyjne, zdobywanie doświadczenia w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, wsparcie i możliwość konsultacji z pozostałym zespołem, profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicą.

Dokumenty aplikacyjne

Proszę o wypełnienie formularza rekrutacyjnego na tronie" https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=070059f840644bcb95d722ffac49383f

Greenpeace to niezależna międzynarodowa organizacja pozarządowa, działająca na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Organizacja koncentruje swoje działania na najbardziej istotnych, zarówno globalnych jak i lokalnych, zagrożeniach dla bioróżnorodności i środowiska. Greenpeace przeciwstawia się niszczeniu środowiska naturalnego od 1971 roku, kiedy to grupa aktywistów protestowała przeciwko testom nuklearnym przeprowadzanym przez rząd Stanów Zjednoczonych u wybrzeży Alaski. Od tamtej pory istotą działania organizacji są akcje bezpośrednie na wodzie, ziemi i w powietrzu, których celem jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na przypadki niszczenia Ziemi, istotne problemy ekologiczne, a także wskazanie odpowiedzialnych za taki stan rzeczy. Biura Greenpeace znajdują się w ponad 40 krajach świata. Aby zachować swoją niezależność, Greenpeace nie przyjmuje dotacji od rządów, partii politycznych i korporacji. Działania Greenpeace finansowane są dzięki wsparciu indywidualnych darczyńców. W Polsce Greenpeace działa od 2004 roku z siedzibą główną w Warszawie. Choć wiele celów Greenpeace już zostało osiągniętych, organizacja ciągle prowadzi kampanie na rzecz ochrony środowiska. Siła Greenpeace to siła popierających ją milionów osób na całym świecie.

Adres e-mail: direct.dialog.pl@greenpeace.org