Management Trainee

02.02.2016

Jeronimo Martins Polska, ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn,

Zakres obowiązków

Głównym celem Management Trainee Programme jest zaoferowanie najlepszym absolwentom możliwości przyspieszonego rozwoju kariery zawodowej w branży handlu detalicznego. Naszą ofertę kierujemy do osób, które wkrótce ukończą lub już ukończyły różne kierunki studiów, od humanistycznych, przez techniczne, aż po biznesowe – stawiamy na różnorodność. Bycie uczestnikiem programu Management Trainee oznacza budowanie kariery i zdobywanie wiedzy poprzez unikalne połączenie doświadczeń on-the-job oraz dedykowanego programu szkoleniowego, trwającego 12 miesięcy, a następnie objęcie samodzielnego stanowiska w ramach struktury naszej grupy.

Wymagania

• studia magisterskie • nie więcej niż 2 lata doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1 w skali europejskiej) • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zagraniczne zdobyte dzięki wyjazdom akademickim lub zawodowym • proaktywna postawa przejawiająca się działalnością dodatkową (organizacje studenckie, praktyki i staże, wolontariat itp.) • dynamizm, ciekawość i chęć uczenia się każdego dnia • umiejętność wpływania na innych oraz inspirowania do działania • chęć i pasja do sięgania jeszcze wyżej i osiągania jeszcze więcej

Oferujemy

• możliwość budowania kariery w różnych obszarach biznesowych (Zakupy, Finanse, HR, Marketing, Logistyka i Łańcuch Dostaw, Operacja, IT, Rozwój Jakości Produktu itp.) • możliwość osobistego i zawodowego rozwoju dzięki odpowiedzialnym zadaniom już na samym początku Twojej kariery • zdobycie pełnego zrozumienia naszego biznesu i jego różnych wymiarów dzięki kompleksowemu programowi wdrożeniowemu • zaangażowanie specjalistów i menedżerów wyższego szczebla w Twój rozwój zawodowy • zbudowanie dynamicznej i wszechstronnej kariery w firmie, będącej liderem rynkowym w Portugalii i w Polsce, obecnym od niedawna również na rynku kolumbijskim • stała umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2650 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od 20 lat, współpracuje z ponad pięciuset polskimi partnerami handlowymi. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 55 tys. pracowników. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 11 mld zł. Jeronimo Martins Polska S.A. jest 2. co do wielkości polską firmą, a Biedronka 2. najcenniejszą polską marką według dziennika „Rzeczpospolita”. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Adres e-mail: helena_skwara@jmpolska.com