Młodszy projektant wzornictwa / grafik

27.01.2016

Canpol Sp. z o. o. SKA, ul. Graniczna 4, Słubica B 96-321 Żabia Wola,

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za: - monitorowanie rynku i analizę trendów w branży dziecięcej, - dobór kolorystyki nowych produktów dla marek Canpol babies i LOVI, - projektowanie wzorów wpisujących się w określone linie stylistyczne wyznaczone przez Art. Directora marki, - monitoring jakości i wykonania zaprojektowanych nadruków / produktów, - tworzenie materiałów graficznych ATL i BTL zgodnych z identyfikacją marek, - tworzenie grafiki na opakowania, - obsługa bieżących zleceń studia projektowego firmy (retusz zdjęć, banery na stronę www / Facebook, przeformatowania, etc.).

Wymagania

Od kandydatka oczekujemy: - wielkiej kreatywności i pasji w zakresie tworzenie nowoczesnego wzornictwa i doboru barw, - ciekawości, chęci poznawania i udoskonalania się, - ciekawej kreski, zdolności rysowniczych, - znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator,, InDesign) w stopniu zaawansowanym, - znajomości zagadnień związanych z przygotowaniem do druku, - doświadczenia w tworzeniu graficznych materiałów marketingowych, - minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego, - prawo jazdy kat. B. Dodatkowo na duży plus: - mile widziana znajomość programu SolidWorks – możliwość projektowania produktów nadających się do produkcji seryjnej (np. gryzaki, smoczki), - ukończenie / bądź w trakcie studiów szkoły artystycznej - doświadczenie w projektowaniu i stylizowaniu wyrobów codziennego użytku, - doświadczenie w tworzeniu wzornictwa na sito i tampondruk.

Oferujemy

- pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie i zasięgu międzynarodowym, - możliwość tworzenia projektów wchodzących do masowej produkcji i sprzedaży, - dołączenie do zespołu Działu Projektowego, pracę z fajnymi, kreatywnymi ludźmi, - możliwość pracy w krótszym wymiarze niż pełen etat (do ustalenia jeśli strona jest zainteresowana), - po okresie próbnym, umowa o pracę, stabilne warunki.

Dokumenty aplikacyjne

CV, skrócone portfolio prosimy przesłać na adres ewa.strulak@canpolbabies.com

Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa. Firma Canpol jest właścicielem dwóch marek z branży dziecięcej Canpol babies i LOVI.

Adres e-mail: ewa.strulak@canpolbabies.com