Sprzedawca

25.01.2016

Sprzedawca

Kulturystyka.sklep.pl, Kulturystyka.sklep.pl ul. Gliwicka 14 44-164 Kleszczów,

Zakres obowiązków

1. Mailowa i telefoniczna obsługa klientów sklepu Kulturystyka.sklep.pl, 2. Wystawianie dokumentów handlowych oraz listów przewozowych, 3. Rozpatrywanie reklamacji, 4. Raportowanie wyników pracy, 5. Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

znajomość zasady działania programu sprzedażowego CRM, znajomość pakietu MSO, umiejętności sprzedażowe, chęć przyswojenia wiedzy z zakresu sprzedawanych towarów, dobra organizacja pracy, otwartość i gotowość na zadaniowy tryb pracy, gotowość do pracy w soboty, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Oferujemy

Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 2400 zł, możliwość rozwoju zawodowego, praca w miłej atmosferze

Dokumenty aplikacyjne

CV prosimy przesłać na adres praca@kulturystyka.sklep.pl

Kulturystyka.sklep.pl - http://www.kulturystyka.sklep.pl/ - sklep internetowy dla osób aktywnych fizycznie, prężnie działający w branży odżywek i suplementów diety . Sklep rozpoczął swoją działalność w 2003 roku, co wpłynęło na poszerzenie wiedzy i doświadczenia, które umożliwia na co dzień w trafny sposób określenie potrzeb klienta. Szeroka oferta sklepu pozwala na dobranie produktów zgodnie z indywidualnymi preferencjami i oczekiwaniami. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do Naszego zespołu na stanowisku sprzedawcy.

Adres e-mail: praca@kulturystyka.sklep.pl