Projektant produktu

13.01.2016

Husarska Design Studio sp. z.o.o, Św. Krzyża 5/6, Kraków,

Zakres obowiązków

Projektowanie produktu, praca w zespole projektowym, podstawy projektowania graficznego, robienie researchów do projektu, nadzór nad wdrożeniami w fabryce, dobór kolorystyki i materiałów, szkicowanie, wizualizacje i aranżacje projektów.

Wymagania

Kreatywne podejście do projektowania, znajomość ergonomii, śledzenie trendów i nowych technologii, biegła znajomość oprogramowywania Solid Works, PhotoView 360, pakietu Adobe Design Suit.

Oferujemy

Możliwość rozwoju i pracy przy ciekawych projektach, darmową kawę, przyjazną atmosferę, pracę w zespole kreatywnym

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio i CV prosimy przesłać na adres biuro@husarska.pl

Produktem zajmujemy się na wielu płaszczyznach: opracowania koncepcji, prototypowania, wdrożenia rynkowego, marketingu i strategii. Dla naszych klientów przygotowujemy także projekty stoisk handlowych i przestrzeni wystawienniczych. Nasz zespół tworzą doświadczeni projektanci, graficy oraz specjaliści od strategii marketingowych. Stale współpracujemy z konstruktorami i inżynierami. Mamy na swoim koncie wiele wdrożeń rynkowych w różnych gałęziach biznesu. Zaprojektowane przez nas produkty obecne są w sklepach na całym świecie i w prywatnych kolekcjach.

Numer telefonu: 602 786 980
Adres e-mail: biuro@husarska.pl