Projektant

12.01.2016

Projektant

Opulence Activewear Ltd, 10 Hickin Street, London E14 3LW, UK,

Zakres obowiązków

• tworzenie projektow do nowych kolekcji ze szczegolna uwaga na kolorystyke i wzornictwo • przygotowanie dokumentacji technicznej do produkcji • współpracę z Grafikiem w zakresie przygotowania produktu

Wymagania

• posiadane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wyczerpujace portfolio • wykształcenia kierunkowego (rowniez osoby studiujące) • dobra znajomośc programów do projektu tj. Illustrator, Photoshop etc • znajomośc biezacych trendów we wzornictwie sportowym • kreatywnosc, pomyslowosc, zaangazowanie • rozwinięte poczucie estetyki • dbalosc o szczegoly i precyzja • znajomośc języka angielskiego • terminowosc wykonywanych zlecen

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego • zatrudnienie na umowę - zlecenie za uzgodnionym wynagrodzeniem • zniżki na produkty Opulence Activewear Ltd

Dokumenty aplikacyjne

CV wraz z portfolio

Firma Opulence Activewear Ltd - producent i dystrybutor wysokiej klasy odzieży fitness dla kobiet, poszukuje utalentowanych, kreatywnych i pełnych pasji projektantów mody do współpracy na zasadzie umowy zlecenia.

Numer telefonu: (0044) 07921869397
Adres e-mail: sylvia@opulenceactivewear.com