Przedstawiciel Handlowy (praca zdalna)

16.12.2015

Colapi Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 22A 62-090 Rokietnica,

Zakres obowiązków

Colapi Sp. z o.o. w ramach realizacji projektu dla swojego klienta – firmy Factory WWW - poszukuje do pracy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (nr ref. 0101) Factory WWW Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą, zajmującą się produkcją profesjonalnych stron internetowych. Oferta spółki dopasowana jest do każdego rodzaju działalności. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • pozyskiwanie klientów do przygotowania indywidualnej strony internetowej • odbiór i przekazywanie materiałów potrzebnych do przygotowania strony internetowej • budowanie pozytywnych relacji z klientami • stały kontakt z centralą firmy PRACA ZDALNA

Wymagania

• średnie wykształcenie – status studenta • samodzielność i kreatywność w myśleniu i działaniu • umiejętność samodzielnej pracy • dobra organizacja własnej pracy • zdolności negocjacyjne • podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy

• wysokie prowizje od sprzedaży (brutto) 200 zł strona BASIC, 300 zł strona STANDARD, 400 zł strona PREMIUM • pracę w dowolnym miejscu i dowolnym czasie - praca zdalna w oparciu o umowę zlecenie • nowoczesny system e-szkoleń z zakresu prezentacji, negocjacji i sprzedaży • 24 godzinny dostęp do swoich danych sprzedażowych i finansowych • 24 godzinny dostęp do materiałów szkoleniowych • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Colapi Sp. z o.o. jest spółką świadczącą usługi outsourcingu sił sprzedaży dla swoich Klientów. Ideą naszego biznesu jest stworzenie rozbudowanej, rozproszonej sieci przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju. Nasze usługi oferujemy podmiotom, których projekty wymagają działań z zakresu sprzedaży bezpośredniej na szeroką skalę.

Adres e-mail: rekrutacja@colapi.pl"> rekrutacja@colapi.pl