fotoreporter

14.12.2015

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. Z o.o., Asesora 72 Gdańsk 80-119,

Zakres obowiązków

- codzienne tworzenie dokumentacji fotograficznej zajęć - selekcja i edycja zdjęć - publikacja galerii na stronie internetowej

Wymagania

- bardzo dobra znajomość fotografii cyfrowej - doświadczenie w fotoreportażu - komunikatywność, refleks i bystre oko - umiejętność pracy z ludźmi - znajomość programów graficznych typu Photoshop, LightRoom - pasja - dobra organizacja pracy

Oferujemy

- umowa o dzieło, - wynagrodzenie, - zakwaterowanie, - wyżywienie, - ubezpieczenie NNW, - dojazd na obóz lub zwrot kosztów dojazdu, - praca w ciekawym i twórczym zespole kadry

Dokumenty aplikacyjne

CV, link do portfolio prosimy przesłać na adres praca@kompas.pl

doświadczony organizator obozów, wycieczek szkolnych, warsztatów artystycznych oraz eventów turystycznych, laureat wielu nagród branżowych, lider wśród organizatorów turystyki młodzieżowej

Numer telefonu: 696 403 238
Adres e-mail: praca@kompas.pl