Specjalista(-ka) do spraw projektów graficznych i IT

04.12.2015

Instytut Allerhanda, Fundacja Instytut Allerhanda Plac Sikorskiego 2/7 31-115 Kraków, Polska www.allerhand.pl instytut@allerhand.pl tel.: + 48 (12) 341 46 48 fax: + 48 (12) 444 73 41 ,

Zakres obowiązków

tworzenie kreatywnych projektów graficznych (reklam, materiałów promocyjnych, folderów, broszur, banerów internetowych, itp.); tworzenie identyfikacji wizualnej dla Kongresów oraz innych wydarzeń i projektów Instytutu; oprawa graficzna stron internetowych Instytutu; administrowanie i moderowanie stron internetowych Instytutu, tworzenie stron internetowych Kongresów; tworzenie i wysyłka newsletterów; administrowanie bazami danych Instytutu; administrowanie intranetem Instytutu, w ramach Office 365; konserwacja sprzętu komputerowego; czuwanie nad odpowiednim poziomem systemów zabezpieczeń.

Wymagania

umiejętność obsługi CMS (Joomla / Wordpress;) obsługa programów graficznych (preferowany: Photoshop / Illustrator); gotowość do wyjazdów służbowych (głównie Warszawa), ok. 2 razy w miesiącu na 2-3 dni; rzetelność, terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań; umiejętność efektywnej pracy samodzielnej i w zespole; komunikatywność i doskonała organizacja pracy (również pod presją czasu); poczucie humoru; znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

umowa o pracę na czas nieokreślony; możliwość zdobycia cennych kontaktów i doświadczenia zawodowego w prestiżowej organizacji pożytku publicznego; współpracę z profesjonalnym Zespołem; pracę w instytucji kładącej ogromny nacisk na realizację niebagatelnych celów, skuteczność oraz jakość naszych działań; możliwość poszerzenia wiedzy poprzez udział w konferencjach i szkoleniach; kontakt z ekspertami oraz możliwość udziału w wydarzeniach o zasięgu krajowym i międzynarodowym organizowanych przez Instytut; możliwe zatrudnienie od 15 grudnia 2015 r.; pracę w centrum Krakowa.

Dokumenty aplikacyjne

CV należy przesłać na adres hr@allerhand.pl do godz. 12.00 dnia 8 grudnia 2015 roku, wpisując w temacie wiadomości: sygnaturę referencyjną IA/HR/2015.12/IT_grafik oraz imię i nazwisko. Wszystkim aplikującym z góry dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie materiałów aplikacyjnych. Ze względów organizacyjnych, w sprawie rozmów kwalifikacyjnych skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Fundacja Instytut Allerhanda jest organizacją pożytku publicznego i niezależnym ośrodek zaawansowanych studiów prawnych z siedzibą w Krakowie

Numer telefonu: + 48 (12) 341 46 48
Adres e-mail: instytut@allerhand.pl