Pasjonaci i specjaliści różnych dziedzin podczas Ferii

02.12.2015

Mały Geniusz, ul. Świeradowska 47 02-662 Warszawa,

Zakres obowiązków

Projektowanie ciekawych kreatywnych zajęć dla dzieci, troska o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat Odpowiedni dobór treści, form i metod pracy do możliwości rozwojowych dzieci

Wymagania

Jakich osób szukamy? Pasjonatów w swojej dziedzinie posiadających oryginalne zainteresowania Lubiących pracę z dziećmi Kreatywnych inspiratorów Potrafiących pracować w zespole Odpowiedzialnych Sumiennych Punktualnych Mile widziane osoby z doświadczeniem pedagogicznym

Oferujemy

Możliwość kreowania i wdrażania własnych pomysłów, w tym przygotowanie i prezentacja własnego scenariusza zajęć dla Małych Geniuszy Pracę w młodym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie Ogromną radość i satysfakcję z pracy z Małymi Geniuszami Zdobycie umiejętności organizacyjnych, animacyjnych oraz pedagogicznych Pakiet szkoleń wstępnych

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja-krakow@malygeniusz.org. Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mały Geniusz to innowacyjna wizja edukacji w Polsce. Naszą misją jest stwarzanie dzieciom warunków do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Uczymy kreatywnego myślenia, samodzielności i budzimy w dzieciach głód wiedzy. Chcemy, aby nauka była prawdziwą pasją odkrywania, a nie bezrefleksyjnym zapamiętywaniem podawanych informacji. Prowadzimy zajęcia z takich dziedzin jak: szachy, ekonomia, techniki szybkiego zapamiętywania, eksperymenty, medycyna użytkowa, prawo itd.

Numer telefonu: +48 570 113 230
Adres e-mail: rekrutacja-krakow@malygeniusz.org