Promotor

17.11.2015

Promotor

KOBA Organizacja Odzysku Opakowań S.A., ul. Jasnogórska 1 31-358 Kraków,

Zakres obowiązków

Szkolenie klientów Carrefour w zakresie korzystania z Puszkomatów; Promowanie Puszkomatów w wybranych sklepach na terenie Krakowa i ich okolicy; Zachęcanie do recyklingu puszek aluminiowych.

Wymagania

Doświadczenie w promowaniu produktów lub usług; Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy; Zainteresowanie tematyką ekologiczną; Status studenta; Dostępność w dni robocze w godzinach 10-18; Zainstalowana w telefonie aplikacja Endomondo.

Oferujemy

Pracę na podstawie umowy zlecenie w okresie 23.11-15.01; Stawka 9 pln netto za godzinę; Możliwość podjęcia dalszej współpracy;

Dokumenty aplikacyjne

CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości PROMOTOR Kraków. kontakt: bartlomiej.wojdylo@canpack.eu

KOBA Organizacja Odzysku Opakowań S.A. jest spółką działającą w ramach Grupy Can Pack, największego producenta puszek aluminiowych w kraju i jednego z największych na świecie. W związku z prowadzoną akcją recyklingową, poszukujemy osób do promowania nowego kanału recyklingu puszek aluminiowych – Puszkomatów (www.recypuszek.pl) zainstalowanych w wybranych sklepach Carrefour.

Adres e-mail: bartlomiej.wojdylo@canpack.eu