Grafik

12.11.2015

Grafik

McArthur Sp. z o.o., Brzezie, ul. Szlachecka 92, 32-080 Zabierzów ,

Zakres obowiązków

Osoba pracującą na tym stanowisku będzie początkowo odpowiedzialna za projekty graficzne używane w sklepie internetowym oraz w firmowych salonach sprzedaży. Docelowo będzie współtworzyć komunikację wizualną grupy marek McArthur. Przygotowanie grafik, obróbka zdjęć na potrzeby sklepu internetowego • Przygotowanie grafiki na potrzeby strony internetowej; • Projektowanie materiałów do druku (ulotki, rollupy, banery); • Projektowanie materiałów graficznych do salonów sprzedaży • Nadzorowanie sezonowych sesji zdjęciowych • Budowanie wizerunku firmy

Wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku • Doświadczenie w branży modowej mile widziane • Bardzo dobrej znajomości obsługi programów graficznych • Bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelność • Kreatywność

Oferujemy

• Zatrudnienie na min. połowę etatu. Docelowo – pełny etat • Elastyczność, jeśli chodzi o czas pracy • Ciekawą pracę, pełną wyzwań w sprzyjającym środowisku • Osoba na tym stanowisku będzie mogła uczestniczyć w rozwoju firmy

Dokumenty aplikacyjne

cv, list motywacyjny, portfolio

McArthur to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek obuwia w kraju. Firma działa na rynku od kilkunastu lat, zdobywając uznanie konsumentów w całej Polsce. Staramy się wprowadzać innowacyjne wzornictwo, dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły każdej kolekcji. Dokładamy wszelkich starań, by w naszych salonach firmowych sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Numer telefonu: 607 922 522
Adres e-mail: m.mitoraj@mcarthur.info.pl