Grafik kreatywny

12.10.2015

VERSA GROUP Renata Strag, 30-702 Kraków Romanowicza 11 ,

Zakres obowiązków

Tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych klientów agencji, ze szczególnym naciskiem na opakowania i identyfikację wizualną.

Wymagania

Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku poparte portfolio dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie projektowania opakowań i identyfikacji wizualnej biegłości w obsłudze pakietu Adobe ze szczególnym naciskiem na: Photoshop, Ilustrator oraz InDesign wiedzy i doświadczenia z zakresu przygotowywania materiałów graficznych do druku pasji do projektowania, myślenia kreatywnego oraz poczucia estetyki komunikatywności, umiejętności efektywnej pracy w zespole oraz zaangażowania i inicjatywy w działaniu dokładności, dbałości o szczegóły w wykonywaniu zadań, dobrej organizacji pracy i terminowości zainteresowania aktualnymi trendami związanymi z projektowaniem graficznym

Oferujemy

Ciekawą pracę w młodym, otwartym i rozwijającym się zespole stabilne warunki zatrudnienia, motywujące wynagrodzenie pracę stacjonarną na pełen etat wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania i osiąganych rezultatów

Dokumenty aplikacyjne

Zgłoszenia prosimy kierować na rekrutacja@versagroup.pl

Więcej o firmie versagroup.pl

Numer telefonu: 500175436
Adres e-mail: rekrutacja@versagroup.pl