GRAFIK/PROJEKTANT SERWISÓW WWW/KIEROWNIK PROJEKTU

08.10.2015

Zdrojowa Invest Sp. z o.o. , Marszałkowska 72/17, Warszawa,

Zakres obowiązków

Szukamy osoby, która łączy w sobie cechy kreatywnego projektanta serwisów www i jednocześnie kompetentnego kierownika projektu. Stanowisko wymaga elastyczności pracy pod katem projektowania, ergonomii, usability strony, podstawowej znajomości projektowania baz danych, cięcia grafiki, współpracy z programistami w oddaniu projektu „pod klucz” i dalszego rozwój serwisu. Zakres obowiązków: • Tworzenie projektów graficznych serwisów www • Kierowanie realizowanymi projektami, w tym nadzór nad terminowym postępem prac • Tworzenie dokumentacji projektowych serwisów www • Współpraca z programistami, w tym nadzór nad ich pracami

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość programów Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator, Flash, Dreamweaver) • Praktyczna znajomość HTML5 i CSS3 • Mile widziana znajomość JavaScript, jQuery, Bootstrap • Praktyczna znajomość zagadnień Responsive Web Design • Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji serwisów www • Znajomość najnowszych trendów z zakresu projektowania graficznego • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego • Wykształcenie kierunkowe

Oferujemy

Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się organizacji z możliwością rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacje (CV ze zdjeciem oraz portfolio) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@zdrojowainvest.pl

Zdrojowa Invest & Hotels to dynamicznie rozwijający się rodzinny holding dewelopersko-hotelarski prowadzący swoją działalność w najpiękniejszych kurortach. Pionier i lider condo hoteli w Polsce posiadający w swoim portfolio największą ilość inwestycji w tym segmencie. Grupa zatrudnia ponad 600 pracowników.

Numer telefonu: +48 91 40 40 441
Adres e-mail: rekrutacja@zdrojowainvest.pl