UI Designer

29.09.2015

UI Designer

Ganymede Sp. z o. o., Kraków ul. Pilotów 2,

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało: • projektowanie elementów interfejsu użytkownika, • tworzenie elementów graficznych do gier, • optymalizacja rozmiarów grafik.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie: • biegłej znajomości Adobe Photoshop, • chęci eksperymentowania różnymi stylami, • dobrego wyczucia koloru i kompozycji, • minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako grafik 2D, • atrakcyjnego portfolio prezentującego aktualne umiejętności. Dodatkowe atuty: • przygotowanie wireframów, • znajomość programu Adobe Ilustrator, • znajomość programów 3D, • znajomość modułu 2D w silniku Unity3D. • poczucie humoru.

Oferujemy

Czego możesz oczekiwać od nas: • Pracy w ciekawej i dynamicznej firmie, • Możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego, • Twórczej i przyjaznej atmosfery pracy, • Pakietu socjalnego z prywatną opieką medyczną, kartą Multisport, owocami i wieloma innymi benefitami.

Dokumenty aplikacyjne

CV+Portfolio w dowolnym formacie

Firma Ganymede Sp. z o.o. - właściciel portalu GameDesire.com, największy producent gier społecznościowych online oraz na platformy mobilne w Polsce.

Adres e-mail: krzepka@ganymede.eu