Projektant odzieży

23.09.2015

OTCF S.A. / 4F, ul. Grottgera 30, 32-020 Wieliczka,

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za: - monitorowanie rynku i analizę trendów w modzie sportowej - przygotowanie założeń projektowych do nowych kolekcji (kolorystyka, wzornictwo, sylwetki) - projektowanie wzorów odzieży zgodnych z linią stylistyki marki 4F - przygotowanie dokumentacji technicznej poszczególnych modeli - współpracę z Technologiem, Grafikiem i Kupcem w zakresie przygotowania produktu - monitoring jakości wykonania zaprojektowanej odzieży.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - znajomości trendów we wzornictwie przemysłowym, zwłaszcza modowym i sportowym - pasji i kreatywności w zakresie tworzenia nowoczesnego wzornictwa, doboru barw i kolorów - wyobraźni przestrzennej oraz rozwiniętego poczucia estetyki - praktycznej znajomości programów graficznych tj. CorelDraw, Photoshop - komunikatywnej znajomości języka angielskiego - bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły.

Oferujemy

Oferujemy: - możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie - pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole - umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku - zniżki na nasze produkty - dofinansowany pakiet Multisport - udział w imprezach integracyjnych o charakterze sportowym.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio

OTCF S.A. jest właścicielem takich marek jak 4F, Outhorn czy 4Faces. W naszym zespole pracuje już ponad 1000 utalentowanych osób, z czego ok. 300 w centrali w Wieliczce. OTCF to synonim prężnie rozwijającej się firmy - dołącz do nas!

Adres e-mail: m.kunas@otcf.pl