Grafik do stałej współpracy przy tworzeniu ilustracji użytkowych

16.09.2015

Dział ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, al. Mickiewicza 9a/410 31-120 Kraków,

Zakres obowiązków

Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ poszukuje grafika do stałej współpracy przy tworzeniu grafiki oraz ilustracji użytkowych związanych z tematyką niepełnosprawności oraz grafik dotykowych dostosowanych do potrzeb osób niewidomych. Planujemy kilka zleceń rocznie, głównie ilustracji do broszur i materiałów promocyjnych.

Wymagania

Wymagamy znajomości nowoczesnego modelu niepełnosprawności lub chęci zdobycia wiedzy w tym zakresie (oferujemy możliwości uczestnictwa w szkoleniu na ten temat)

Oferujemy

- pracę w ramach umowy o dzieło - możliwość szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności oraz tworzenia tyflografik.

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o przesyłanie przykładowych ilustracji na adres anna.barcik@uj.edu.pl (mile widziane ilustracje związane z tematem niepełnosprawności lub grafiki przygotowywane na potrzeby osób niewidomych)

Misją Działu ds. Osób Niepełnosprawnych jest wyrównywanie szans osób niepełnosprawnych poprzez opracowywanie i wdrażanie racjonalnych adaptacji mających na celu równe ich traktowanie w dostępie do edukacji.

Numer telefonu: 12 6634350
Adres e-mail: anna.barcik@uj.edu.pl