Grafik Projektowy

27.08.2015

Wizualni.pl, Stradomska 16, Kaków,

Zakres obowiązków

Projektowanie logo. Projektowanie druków akcydensowych do druku. Projektowanie i skład tekstu. Projektowanie layoutów stron www i aplikacji mobilnych.

Wymagania

- Absolwent lub student ostatnich lat ASP - Bardzo dobra znajomość narzędzi Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, - Czas (praca stała w dni robocze) - Link do portfolio zawierającego m.in. realne prace projektowe (nie tylko zadania studenckie).

Oferujemy

- Prace w zespole bardziej doświadczonych grafików wyselekcjonowanych w podobny sposób. - Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach. - Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie web i druku. - Kreatywną atmosferę pracy (nie korpo). - Wynagrodzenie stosowne do umiejętności.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio prosimy przesyłać do naszego Project Managera: barbara@wizualni.pl

Wizualni.pl to agencja kreatywna za cel stawiająca sobie kreację graficzną na wysokim poziomie plastycznym. W tym celu zatrudniamy tylko i wyłącznie osoby po ASP i wymagamy od nich kreatywnego podejścia. Specjalizujemy się w graficznych aspektach brandingu - identyfikacji wizualnej i webowych layoutach wizerunkowych. Od członków zespołu oczekujemy kreatywnych pomysłów projektowych i samodzielnego myślenia. Poszukujemy osoby, która interesuje się współczesną grafiką projektową i podchodzi ambitnie do budowania jej samemu.

Adres e-mail: barbara@wizualni.pl