Grafik

27.08.2015

Grafik

Stopklatka TV, Puławska 435 A 02-801 Warszawa,

Zakres obowiązków

- tworzenie reklam prasowych i internetowych; - przygotowywania materiałów pod emisję telewizyjną; - projektowanie stron internetowych; - tworzenie projektów interfejsów graficznych - przygotowywania materiałów POS

Wymagania

Jeżeli: - jesteś osobą otwartą, a w głowie masz mnóstwo pomysłów; - przygotowanie reklamy prasowej i internetowej to dla Ciebie prościzna; - od podszewki znasz programy z pakietu Adobe (m.in. Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash); - próbowałeś swoich sił z programem After Effects; - masz doświadczenie w zakresie projektowania stron internetowych; - z Twojego portfolio wylewają się świetne projekty; - ze stoickim spokojem kolejny raz poprawiasz te same reklamy; - realizujesz zadania w terminie i zwracasz uwagę na szczegóły To właśnie znalazłeś pracę dla siebie!

Oferujemy

Co my możemy dać Ci w zamian: - nowe wyzwania i ciekawe projekty; - możliwość rozwoju i poszerzenia swoich umiejętności; - wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i Twojego doświadczenia; - realny wpływ na kreowanie wizerunku marki; - i, co najważniejsze, pracę w świetnym zespole młodych ludzi

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio

Stopklatka TV to młody i prężnie rozwijający się na rynku telewizyjnym kanał filmowy. Na naszej antenie prezentujemy szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego, zajmujemy się także produkcją krótkich programów autorskich. Jeżeli chcesz zasilić szeregi kreatywnego zespołu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, dołącz do nas!

Adres e-mail: praca@stopklatka.pl