Projektant Mebli

20.08.2015

One World Sp. z o.o., Lubianków 40, 95-015 Głowno, woj. łódzkie,

Zakres obowiązków

• Samodzielne projektowanie wzorów prostych oraz nowoczesnych kolekcji mebli • Kompleksowe doradztwo w zakresie mebli • Umiejętność pracy zgodnie z oczekiwaniami i wytycznymi klientów • Zorientowanie na potrzeby klientów • Monitorowanie działań konkurencji poprzez wizyty w salonach meblowych oraz na targach branżowych • Współpraca z działem produkcji, wsparcie działu konstrukcyjnego

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane z zakresu projektowania mebli • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem • dobra znajomość obsługi niezbędnych w pracy programów komputerowych • kreatywność i wyobraźnia - zmysł artystyczny oraz "wyczucie" produktu • dynamizm i wysoki poziom komunikatywności, umiejętność jasnego wyrażania myśli • dobre zrozumienie potrzeb biznesowych i warunków technologicznych • samodzielność oraz rzetelność

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie • możliwość samodzielnej realizacji projektów całych kolekcji mebli • dynamiczne i rozwijające środowisko pracy • możliwość pracy zdalnej • atrakcyjne warunki współpracy

Dokumenty aplikacyjne

- CV - portfolio kontakt oneworld24polska@gmail.com

OneWorld Międzynarodowe oraz krajowe przesyłki kurierskie lotnicze, kolejowe. Nasza firma specjalizuje się w usługach kurierskich takich jak przesyłki morskie z Chin, USA, Kanady, Australii, Azji, Ameryki i nie tylko.

Numer telefonu: 223500001
Adres e-mail: oneworld24polska@gmail.com