Grafik nadruków odzieżowych House

11.08.2015

LPP SA, ul. Bagrowa 7 30 -733 Kraków,

Zakres obowiązków

-Projektowanie grafik na odzież damską, w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, sublimacja, kolaż etc). -Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji graficznych w oparciu o trendy i założenia klienta marki House. -Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

Wymagania

-Kreatywność i talent plastyczny, warsztat rysunkowy na wysokim poziomie. -Doświadczenie w projektowaniu grafik użytkowych i odzieżowych. -Mile widziane wykształcenie graficzne/artystyczne. -Biegła znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator). -Zainteresowanie runkiem odzieżowym i grafiką w modzie. -Dobra znajomość języka angielskiego. -Umiejętność pracy w grupie. -Terminowość i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

-Umowę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym. -Ciekawą pracę w kreatywnym zespole. -Możliwość rozwoju zawodowego. -Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.

Dokumenty aplikacyjne

CV, list motywacyjny

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY. Dzięki sieci ponad 1500 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla 18 tys. osób.

Numer telefonu: +48 605 981 943
Adres e-mail: ewa.podobinska@lppsa.com