Grafik DTP

11.08.2015

Grafik DTP

Admind, Kraków, Lipowa 3,

Zakres obowiązków

Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign) Znajomość techniki druku (offset, rotograwiura, sitodruk, druk cyfrowy) Umiejętność i doświadczenie w obszarze przygotowania materiałów do druku Umiejętność przygotowania do druku według dostarczonej specyfikacji lub tylko otrzymanej informacji o rodzaju techniki druku Umiejętność pracy na bazie key visuala Umiejętność pracy na podstawie manuala Doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi Umiejętność pracy z briefem Poczucie estetyki, kompozycji oraz znajomość zasad projektowania Portfolio zrealizowanych projektów Umiejętność flash development będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Wymagania: Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign) Bardzo wysoka kultura pracy, dokładność, terminowość, brak błędów Znajomość techniki druku (offset, rotograwiura, sitodruk, druk cyfrowy) Umiejętność i doświadczenie w obszarze przygotowania materiałów do druku Umiejętność przygotowania do druku według dostarczonej specyfikacji lub tylko otrzymanej informacji o rodzaju techniki druku Umiejętność pracy na bazie key visuala Umiejętność pracy na podstawie manuala Doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi Umiejętność pracy z briefem Poczucie estetyki, kompozycji oraz znajomość zasad projektowania Portfolio zrealizowanych projektów Komunikatywność, umiejętność pracy w Umiejętność pracy pod presją czasu Umiejętność flash development będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy: • stabilne zatrudnienie • atrakcyjne wynagrodzenie(2000-4000) • ciekawe projekty, pracę w przyjaznym i twórczym zespole

Admind Creative Agency jest agencją specjalizującą się w dostarczaniu najciekawszych koncepcji kreatywnych dla marek i produktów. Nasza agencja kreuje, wdraża i wspiera działania w zakresie komunikacji marketingowej dla klientów B2B i B2C. Specjalizujemy się w budowaniu wizerunku, wpływaniu na wzrost sprzedaży produktów i usług naszych klientów. Zwiększamy zadowolenie konsumentów oraz dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii badamy ich zachowania oraz poziom zaangażowania.

Adres e-mail: katarzyna.marszalek@admind.pl