Au Pair- opiekunka dla dzieci w USA

13.07.2015

Agencja Gawo Au Pair, Skwer Kościuszki 17/19b/6 81-370 Gdynia,

Zakres obowiązków

- min. roczny pobyt u amerykańskiej rodziny, - zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 45h/tyg. - babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg. - nauka na kursach językowych, zawodowych bądź innych.

Wymagania

- wiek: 18-27 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27. urodzinami) - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - prawo jazdy, - ukończona szkoła średnia, - doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Oferujemy

- bilet lotniczy za darmo! - 4-dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku bądź New Jersey - opłacone kursy w amerykańskich szkołach! - bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie, a dodatkowo - kieszonkowe na własne wydatki min. 783$ miesięcznie + stypendium w wysokości 500$ na wybrany kurs! - pełne ubezpieczenie zdrowotne.

Biuro organizujące wyjazdy Au Pair od 199 roku.

Numer telefonu: 586297516
Adres e-mail: aupair@gawo.pl