młodszy specjalista ds. projektowania mebli

01.07.2015

FURNIMEB, STANISŁAWÓW 26, 98-270 ZŁOCZEW,

Zakres obowiązków

- terminowe sporządzanie dokumentacji technicznej, - dobór materiałów i rozwiązań technologicznych, - projektowanie i nadzór nad procesem wykonywania nowych mebli, - mile widziana znajomość obsługi programu do projektowania mebli PRO 100 oraz innych programów do projektowania 3D

Wymagania

- dobra organizacja pracy - dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne - sumienność - dyspozycyjność - znajomość języka angielskiego

Oferujemy

pracę w rozwijającej się prężnie firmie

Dokumenty aplikacyjne

CV prosimy przesłać na adres biuro@furnimeb.com

Firma stolarska, której głównymi odbiorcami są hotele, sądy i urzędy, a więc miejsca w których liczy się naturalne piękno i trwałość mebli oddających charakter obiektu.

Numer telefonu: 502779574
Adres e-mail: biuro@furnimeb.com